ru en cz
Přezutí pneumatik na letní
 • 2612
 • 0

Přezutí pneumatik na letní

Zima pomalu končí a blíží se jarní motoristická sezona 2018. Většina motoristů v současných dnech proto řeší především přezutí pneumatik na letní. Zajímá vás kdy máte (povinnost) přezout na letní, tedy termín a datum přezutí a výměny? Jaká je v našem pneuservisu Praha cena za přezutí a vyvážení pneumatik? Dozvíte se to v dnešní novince.

  • Výměna pneumatik na letní není ze zákona povinná, ale rozhodně ji doporučujeme. Vyplatí se vám z hlediska bezpečnosti i financí. Přezout gumy můžete, pokud je vhodné počasí (a také to dělá nejvíce řidičů) ke konci března. Zimní pneumatiky je totiž dle zákona nutné používat v období od 1. listopadu do 31. března. To ovšem jen v případě souvislé vrstvy sněhu, námrazy nebo pokud lze takovou situaci předpokládat vzhledem k povětrnostním podmínkám.
  • Vzhledem k tomu, že přávě na konci března mají pneuservisy v Praze většinou plno, doporučujeme se na přezutí pneumatik na letní objednat s dostatečným předstihem. Autoservis Garant je profesionální expres pneuservis, kde nebudete čekat a můžete přijet i v sobotu.
  • Jakým způsobem přezouváme pneumatiky a jakou používáme technologii se dozvíte na stránce přezutí pneu.
  • Cenu za přezutí a vyvážení pneu neuvádíme v našem ceníku. Záleží na rozměru Vašich kol a pneu. Zde je ale modelový příklad: demontáž + montáž celých kol (pneumatiky na disku) – 500 Kč. Demontáž celých kol z vozu + přezutí pneu z disku + vyvážení pneumatik + montáž na vůz (pneumatiky sundané z disku) do profilu 55 nebo průměru 17 – 1200 Kč.
  • Spolu s výměnou pneumatik na letní doporučujeme a nabízíme společné provedení např. STK a garanční prohlídky vašeho vozu.

Objednejte se do pneuservisu Garant s předstihem na čísle 777 612 763

Přezutí pneumatik na letní provádíme pro vozy všech značek, ale nejčastěji jsou to značky: Hyundai, Ford, Škoda, BMW, KIA, Mercedes, Audi, Volvo, Volkswagen, Dacia, Honda, Toyota a Mazda.

Online rezervace

Objednejte se do autoservisu online. Rezervujte si den a hodinu, kdy chcete přijet.

Objednat online
Poslední aktuality