ru en cz
Plníme klimatizace také novým chladivem 1234yf

Plníme klimatizace také novým chladivem 1234yf

Od ledna 2016 musí mít všechna nově vyrobená auta vybavená klimatizací naplněn chladicí plyn klimatizace HFO-1234yf, který plně nahrazuje méně ekologický plyn R134a, používaný posledních 20 let. Jedná se nařízení Evropské komise platné pro celou Evropskou unii.

Pro běžného uživatele to prakticky neznamená žádnou změnu, protože pouhým pohledem vypadají všechny plynové nádoby podobně. Hlavní změna je ve výrazně vyšších nákladech na plnění klimatizace právě kvůli cenám tohoto nového plynu a kvůli novým plnícím zařízením, které si musí všechny servisy dokupovat.

Zde si můžete přečíst podrobnosti o plnění klimatizace novým chladivem 1234yf. Autoservis Garant je připraven na nová chladiva, vybaven novou profesionální plničkou 1234yf a veškerým potřebným příslušenstvím.

Plníme klimatizace všech značek, všech modelů. Obvykle bez objednání. Pro detailnější informace k doplnění klimatizace novým plynem 1234yf volejte technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763.

Mimo jiné provádíme i

Online rezervace

Zarezervujte si servis vašeho auta nyní.

777 612 763
Nejnovější aktuality
Více:
Renault_Laguna_II_Grandtour_Phase_I
Vyřešená závada Renault Laguna – motor nechytá, nelze nastartovat

Popis závady: Motor nechytá, na přístrojovém panelu se neobjevují žádné chyby. postup našeho servisu: Základní Renault autodiagnostika nepsala žádné závady. Otáčky startéru...

Zavřít