ru en cz
Nefunkční klimatizace + nezávislé topení u Mercedesu

Nefunkční klimatizace + nezávislé topení u Mercedesu

Popis závady opravy klimatizace: Klient s vozem Mercedes E 430 W210 4×4 s motorem 4,3 z roku 2002 měl nefunkční klimatizaci a nezávislé topení. Klimatizace svévolně z nastavené teploty buď zvyšovala nebo snižovala teplotu na maximum. Uživatelsky to bylo pro řidiče auta velmi nepříjemné.

postup pražského autorizovaného servisu mercedes: V autorizovaném servisu zákazníkovi vyměnili směšovací ventily za přibližně 10 000 korun, ale závadu bohužel neodstranili. Jako další krok klientovi navrhli výměnu řídící jednotky a čidel za zhruba 30 000 korun (bez garance výsledku). Podle jejich technika si tím příliš nebyli jisti. Zákazník výměnu dalších dílů odmítl z důvodu poměrně nízké zbytkové ceny auta.

postup našeho servisu: Měřením a kontrolou jednotlivých komponent náš auto elektrikář – diagnostik jednoznačně určil, že je vadné oběhové čerpadlo, které kromě klimatizace ovládá i nezávislé topení. Výměnou tohoto dílu v hodnotě přibližně 7 000 korun byl problém odstraněn a následně fungovala nejen klimatizace, ale i nezávislé topení.

Online rezervace

Zarezervujte si servis vašeho auta nyní.

777 612 763
Nejnovější aktuality
Více:
Autoservis Garant Prague Ford BMW KIA Toyota Volvo
Mazda Zeman Praha

Vážení zákazníci, pokud jste byli zvyklí jezdit se svým vozem Mazda ke konkureční firmě, do autorizovaného mazda servisu „Auto Zeman...

Zavřít