ru en cz
Doplnění klimatizace auta – ceny 2018
  • 1256
  • 0

Doplnění klimatizace auta – ceny 2018

Se zvyšujícími teplotami opět zaznamenáváme prudký růst zájmu o doplnění klimatizace. Pro většinu motoristů je ovšem novinkou, že celosvětový dodavatel chladiva klimatizací skokově zdražil všechna chladiva a dle dostupných údajů je bude dále zdražovat. Proto doporučujeme doplnit klimatizaci ještě před začátkem sezony. Do většiny aut vyráběných přibližně od roku 1990 do 2017 se používá chladivo R134a.

Pro laiky je novinkou i rok starý fakt, že od ledna 2017 platí nařízení Evropské unie dávat do všech nových vozů pouze chladivo 1234yf, které je sice ekologicky nezávadné, ale velmi nákladné, až desetinásobně dražší než R134a. K plnění navíc musí být použitý speciální přístroj, technik musí být proškolen a mít certifikaci pro práci s těmito plyny. Autoservis Garant obě tyto chladiva plní na počkání a bez objednání.

Často nám také voláte kvůli čištění klimatizace, obvykle se projevuje silný zápach po sepnutí klimatizace. Všechny klimatizace čistíme na počkání a bez objednání. Desinfekce klimatizace provádíme obvykle průmyslovým ozonem. Jedná se o nejúčinnější metodu vyčištění klimatizace.

Pokud máte klimatizaci doplněnou chladivem, ale stále nefunguje, přijeďte na diagnostiku klimatizace nebo opravu klimatizace.

 

Ondřej Janeček

774 998 535

ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
LATEST POSTS
MOST VIEWED
TEXT WIDGET

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida vehicula dolor

Více:
Pneuservis Praha 3
Pneuservis

Rychlý pneuservis v Praze, kde nebudete zbytečně čekat. Vyměníme a nasadíme pneu rychle, kvalitně, levně a bez objednání. Přijeďte i...

Zavřít