STK, Emise

  • připravíme na STK EMISE
  • zprostředkujeme veškeré dokumentySTK, EMISE - ilustrační foto 1

Nechcete trávit čas vyřizováním a přípravou na STK?

Pokud nechcete trávit čas vyřizováním dokumentů a čekáním, než na vás přijde řada na stanici STK, a pak třeba i kvůli malé drobnosti (špatná geometrie, neseřízená světla, chybějící povinná výbava atd.) absolvovat opakovanou prohlídku, můžete se obrátit přímo na náš autoservis.

Vyřízení STK, EMISE

Vy pouze přistavíte vozidlo. O zbytek se postaráme my. Zkontrolujeme základní funkce vozu, podvozek, otestujeme brzdy, tlumiče, seřídíme světla, změříme geometrii, zkontrolujeme povinnou výbavu atd. Zároveň vás upozorníme na slabší místa a doporučíme případnou opravu, bude-li třeba. Součástí této služby je i podrobný protokol naměřených hodnot testovaného automobilu. Vaše auto připravíme na STK i EMISE.

Příprava na STK i EMISE

STK zajišťujeme a vyřizujeme podle pravidel a zákonné vyhlášky. Nikoli pomocí známých, kamarádů nebo úplatků. Jsme striktně proti uplácení na stanicích STK. Takové služby neposkytujeme.

Servisní prohlídka

Pokud zároveň plánujete opravu, servisní prohlídku nebo jen výměnu oleje, uděláme ji pro Vás najednou s vyřízením STK. Ušetříte čas i peníze.

Rychlé vyřízení, pro Vás bez starostí

Vyřízení a příprava na STK trvá obvykle jeden den. Ráno nám předáte vozidlo, odpoledne si ho vyzvednete.

Doklady

S sebou prosím vezměte malý + velký technický průkaz. Emisní kartička už se nevystavuje.

 

Často hledáte:

Ceník STK
Dacia servis
Doplnění klima
TPMS senzory
Garanční prohlídka

 

Více:
Servis SEAT Praha

Seat Servis Praha nabízí opravy všech modelů této značky od servisních a garančních prohlídek až po generální opravy motorů a převodovek. Výměna...

Zavřít