ru en cz

Audi servis logo Autoservis autodiagnostika autoelektrikaServis Audi Praha – profesionální specializovaný servis pro Vaše Audi v Praze na Žižkově a ve Strašnicích. Provedeme servisní prohlídku, garanční prohlídku, výměnu podvozkových dílů, brzd, autodiagnostiku, geometrii, autoelektriku, ale i opravu motoru, automatické převodovky nebo karoserie. Autoservis Garant používá pouze kvalitní dílenské vybavení včetně nejmodernějších přípravků a moderní originální diagnostiku značky Audi (VCDS, Super Vag, Bosch). Provádíme mechanické, karosářské i elektrikářské opravy včetně autodiagnostiky Audi. Opravujeme i řídící jednotky a jednotlivé díly, které by se jinde musely měnit. Postupujeme vždy tak, aby oprava byla kvalitní a náklady přiměřené. Neměníme díly automaticky ani zbytečně jako v některých autorizovaných servisech Audi.

Co o nás říkají klienti: Děkuji za vyzvednutí mého Audi A6 vaší odtahovkou po dnešní kolizi. Oprava byla opravdu hodně rychlá a profesionální. Výměna ramene na počkání proběhla bez komlikací. Zatím mám ujeto asi 250 km a vše je v pořádku. Bažo Jiří | Přečtěte si více ohlasů našich zákazníků

Ukázky realizací servisu Audi

Autoservis Audi Praha

Garancni prohlidka Audi - vymena brzdovych desticek

Jako specializovaný AUDI SERVIS provádíme všechny typy oprav. Jsme velkokapacitní rychloservis, proto přijímáme i bez objednání. Pokud se ovšem objednat chcete, využijte formulář nebo  kontaktujte  technika Aleše Kaisera, tel. 777 612 763. Všechny opravy provádíme rychle a efektivně.

Zároveň nabízíme i odborné opravy klimatizace všech vozidel značky Audi včetně plnění nového chladiva klimatizace  1234yf. Nemáte čas přijet v týdnu? Autoservis Garant má otevřeno i v sobotu od 9 do 15 hodin. Zároveň provozujeme asistenční non stop službu pro odtahy.

Výměna rozvodů

Kromě garančních prohlídek jsou součástí základního servisu i pravidelné výměny rozvodů. Provádíme výměny rozvodových sad s řemenem i s řetězy. U řetězových rozvodů se jedná o náročnější opravy, kde je nutné objednání. Naopak rozvodové řemeny a jejich sady včetně vodních čerpadel měníme i bez objednání. Volejte do jedné z našich provozoven a dohodněte se na opravě Vašeho auta – AUDI SERVIS Praha 3 nebo AUDI SERVIS  Praha 10.

Výměna oleje v automatické převodovce

Měníme oleje manuálních i automatických převodovek. Zejména automaty jsou citlivé na kvalitu oleje v převodovce, proto doporučujeme olej měnit každých 60 000 km. Součástí výměny je i kompletní proplach převodovky, vyčištění a výměna filtru převodovky. Doporučujeme nepodceňovat interval výměny. Většině závad převodovek se dá přejít právě díky správné a včasné údržbě. Ceník výměny oleje v automatické převodovce AUDI. Ke každé výměně převodového oleje poskytujeme videozáznam, aby klient viděl stav svého původního oleje a mohl se přesvědčit o kvalitě provedení.

Nejčastěji prováděné úkony v našem AUDI servisu

Přímý kontakt na technika příjmu  SERVIS AUDI PRAHA 10 tel. 777 612 763

Přímý kontakt na technika příjmu  SERVIS AUDI PRAHA 3 tel. 774 998 535

Autoservis konkrétních modelů Audi

 • Audi A1
 • Audi A2
 • Audi A3
 • Audi A4
 • Audi A5
 • Audi A6
 • Audi A7
 • Audi A8
 • Audi Allroad
 • Audi TT
 • Audi Q3
 • Audi Q5
 • Audi Q7
 • Audi Q8

Časté poruchy vozidel Audi:

Diagnostika Audi autoelektrika

Audi A3: praskající rozvody, únik motorového oleje, senzory hmotnosti nasávaného vzduchu, alternátory, palivové čerpadlo
Audi A4: olejové čerpadlo, filtr pevných částic, váhy vzduchu, regulace turbodmychadla, prvky přední nápravy, automatické převodovky, přístrojové panely
Audi A6: podvozkové díly nápravy, koroze brzdového vedení, přetržení rozvodového řemene, alternátor, imobilizer
Audi Allroad: vodní čerpadlo, praskající rozvodové řemeny, váha vzduchu, přední náprava, napínák plochého řemene, pohlcuje olej, kompresor pneumatického odpružení, ložiska kol
Audi A8: palivová čerpadla, praskající rozvodové řemeny u verze TDI, pohlcuje olej, vstřiky Common Rail (V8TDI), přední náprava
Audi Q5: turbo, únik náplní, přední náprava, AdBlue – přiliš časté doplňování
Audi Q7: turbodmychadla, podvozky, automatické převodovky, motory, rozvodové řetězy
Audi TT: zapalovací cívky, elektroinstalace, podvozkové díly, stahovací střecha

Běžně servisujeme také novější modely značky Audi – A1 Sportback, A3 Sportback, A5 coupé, Q2, Q3, Q5 a Q7

Náhradní díly Audi

Nejčastěji používáme náhradní díly ze značkové druhovýroby. Především od kvalitních a prověřených dodavatelů (např. Sachs, Ate, Gates, Continental, Ferrodo, LUK, Brembo, Hella, Delphi, TRW atd.), kteří často ty samé díly dodávají i pro prvovýrobu. Pokud to klient požaduje nebo se díl v druhovýrobě nedodává, zajistíme i originální autodíly přímo od výrobce. Na všechny nové díly se vztahuje minimálně dvouletá záruka. Na vybrané komponenty i tříletá.

REZERVUJTE   SI  OPRAVU         777  612  763

oprava motoru Audi servis Praha 3

Vybavení našeho servisu Audi

Neautorizovaný servis Audi

Autoservis Garant není autorizovaný servis Audi. I přesto jsme schopni provést opravu kvalitně, rychle a levně. Vyzkoušejte nás, budete spokojeni.

Ceník AUDI SERVISU

 • Výměna oleje + olej 10W40 (4,5 litru) = 1.575,-
 • Montáž 4 ks pneu + vyvážení = 700,- (včetně závaží)
 • Výměna + autobaterie 35Ah = 1.460,-
 • Autodiagnostika OBD = 980,-
 • test brzd = 450,-
 • Ostatní ceny oprav Audi

Konkrétní kalkulaci zpracujeme při osobním setkání nebo na vyžádání e-mailem ales.kaiser@autoservis-garant.cz.

Diagnostika motoru Audi

diagnostika Audi servis Praha 3Při složitějších závadách používáme originální diagnostický přístroj VCDS nebo SuperVag pro vyčítání paměti závad řidících jednotek. Zároveň používáme osmikanálový digitální osciloskop pro složité opravy řidících jednotek a dohledávání elektronických závad.

Nestíháte dát vozidlo do servisu v týdnu? Autoservis Garant opraví Vaše auto i v sobotu. Najdete nás v ulici Na Jarově 2, Praha 3.

Často také hledáte:
Servis Volvo Praha
BMW servis Praha

Mohlo by Vás zajímat:
Mercedes servis

Měníme a opravujeme TPMS ventily pro vozy Audi